| |
Domů » Základní info » Jak se zapojit

Jak se zapojit do projektu

Zaujal Vás projekt Elektronický učitel? Chtěli byste do něho přispět i Vy?

Zapojte se!

Nabízím několik možností spolupráce a pomoci:

  1. Šíření informací. Má-li mít projekt naději na úspěch, je nutné, aby se o něm vědělo. Proto, pokud se Vám programy od Elektronického učitele zalíbily, řekněte o tom svým kolegům, známým, žákům či studentům. Stahněte si programy, nabídněte a předveďte je každému, kdo o ně projeví zájem.
  2. Recenze a úprava existujících aplikací. Pokud objevíte cokoli, co by se dalo na některém výukovém programu změnit, zlepšit, předělat, máte možnost na tuto skutečnost upozornit, případně sám danou aplikaci upravit a nabídnout mi Vaši verzi. Můžete se tak stát spoluautorem nových verzí našich programů.
  3. Publikace vlastních zcela nových programů. Věřím, že mnozí z Vás mají podobnou zásobu svých vlastních aplikací, které používají ve svých hodinách. Pokud se o ně chcete podělit s ostatními, nabízím prostor webových stránek Elektronického učitele i pro Vás. Široké možnosti jsou tu zejména pro učitele jiných předmětů než je můj obor (matematika – fyzika).
  4. Finanční pomoc. Jako každá práce, i tvorba výukového softwaru vyžaduje mnoho času. Tento čas je nutno buď ukrojit za svého volna nebo omezit čas, který by normálně zaplňoval pracovní úvazek - a tedy vydělávání peněz. Práce na vývoji softwaru E-učitel je mým zaměstnáním, které samozřejmě budu schopen dlouhodobě vykonávat pouze za předpokladu, že mi vynese alespoň minimální hmotný výdělek. Z toho důvodu je použití programů ve výuce podmíněno od 1. 1. 2013 zakoupením licence příslušnou školou. Cena je stanovena tak, aby nebyla překážkou dostupnosti programů. Pro všechny učitele a žáky jedné školy je v současnosti stanoveno roční předplatné na veškerý software E-učitel na 250,- Kč. Předpokládám, že každá škola a její vyučující dodrží dobrovolně tyto podmínky, čímž významně pomohou dalšímu fungování webu. Všechny důvody, vysvětlení i podrobné znění podmínek lze nalézt na stránce: O projektu.

Chcete-li se jakkoli zapojit do projektu nebo cokoli napsat "elektronickému učiteli", použijte tento KONTAKTNÍ FORMULÁŘ:

Těším se na Vaše nápady!

vytisknout | prohlášení o přístupnosti | mapa webu | nahoru

Eucitel.cz - Elektronický učitel - výukové programy pro učitele a žáky
© 2008 Jiří Kocourek & Jan Vejmola | Všechna práva vyhrazena.