Elektronický učitel
výukové programy pro učitele a žáky

Veškerý software ke stažení ZDARMA! Použití ve výuce pro všechny učitele a žáky školy po zakoupení licence.

Používáte-li pro výuku některé programy stažené ze stránek E-učitel, ujistěte se prosím, že dodržujete licenční podmínky, případně si prosím objednejte licenci pro Vaši školu.

POZOR ! Důležité upozornění pro všechny uživatele - ZMĚNA LICENČNÍCH PODMÍNEK od 1. 1. 2020

Licence pro veškerý software sjednané po 1. lednu 2020 již nebudou časově omezeny. Každý uživatel, který má zájem používat software E-učitel i po uplynutí dosavadní licence v průběhu roku 2020 (resp. každý uživatel, který si tento software objedná nově v roce 2020) zaplatí již jen jednorázový licenční poplatek a jeho licence bude platná na dobu neurčitou.

V souvislosti s tím dochází ke změně licenčních podmínek. K obnovení smluvního vztahu současných vlastníků licence nedojde tedy automaticky jako dosud, ale až po zvážení uživatele, zda nové podmínky přijímá a jeho aktivním potvrzení např. formou odpovědi na informační e-mail, který mu bude před vypršením licence odeslán.

Webové stránky projektu zůstanou v nezměněné podobě ještě po celý rok 2020 a bude z nich za stejných podmínek možné stahovat veškeré soubory a objednávat licenci jako dosud.

Počátkem roku 2021 přestanou stránky www.eucitel.cz fungovat; po tomto datu již rovněž nepůjde objednat ani zaplatit licenci.

Uživatelé, kteří si objednají a zaplatí neomezenou licenci do konce roku 2020, obdrží neveřejný odkaz z něhož bude možno i později stahovat všechny soubory projektu E-učitel - v případě jejich ztráty, poškození atd.

Programy pro výuku
na základních a středních školách

MATEMATIKA

FYZIKA

CHEMIE

ASTRONOMIE

ZÁBAVA